Igaüks meist on eriline, igaühel on rääkida oma ainulaadne lugu. Sinu teekond peegeldub Su silmades, pilgus, sõnades, selles, kuidas Sa istud, milline on Su kõnnak. Ootan Sinuga kohtumist, et rääkida koos Sinu lugu. Kui oled plaanimas pulmi või soovid luua ja jäädvustada siiraid hetki koos kallimaga, perega või üksi, võta minuga ühendust!

Spontaanselt tehtud telefoniklõpsud on küll vahvad, kuid enamasti teevad nad ühel hetkel ruumi uutele piltidele ja ei jää Sulle mälestuseks. Seetõttu on hea mõte kas kord aastas või mõne tähtsama päeva puhul jäädvustada püsivamad mäletused fotograafi juures. Fotosessioonist jääb veel aastaid hiljem Sind ja Su lähedasi puudutav fotomeenutus.


Sinu unistuste foto loomine on koostöö Sinu ja fotograafi vahel – seepärast mõtle läbi, milliseid pilte Sina fotosessioonilt ootad ja kus Sa fotosid kasutada soovid. Palun tutvu ka minu tehtud töödega minu kodulehel, Facebookis või Instagramis, et leida inspiratsiooni oma fotosessiooniks.


Fotosessiooni broneerimiseks kirjuta või helista mulle, räägi milliseid pilte Sa soovid ja millal on Sinule sobiv aeg pildistamiseks. Pildistamise aeg on broneeritud kui oled tasunud broneeringu tasu arve. Broneeringu aega saad muuta kuni kaks päeva enne pildistamist, kui oled valinud pildistamise looduses ja ilm on väga halb, saame pildistamise edasi lükata ka samal päeval.

Portree-, pere- ja paaripildid valmivad kahe nädala jooksul, pulmapildid nelja nädala jooksul.


Vaata siit lähemalt portree- ja perepildistamise ning pulmapiltide kohta!