fbpx
Kristi Väät

Kristi Väät

Mul on väga hea meel, et külastad minu lehte! Mina olen Kristi Väät – fotograaf, kahe lapse ema, abikaasa, naine. Hariduselt olen matemaatika õpetaja, samuti kommunikatsioonispetsialist. Fotograafiani jõudsin kümme aastat tagasi, pildistades esialgu lilli ja liblikaid ja oma pisikest tütart. Tütar sirgus ja minu huvi pildistamise vastu kasvas – leidsin end üha sagedamini fotokott seljas ja statiiv käes looduses kõndimas, nautides looduse värve, lõhnu ning valguse ja varjude mängu.

Ma olen alati armastanud looduses viibida ja loodusest leian inspiratsiooni oma töödele – kastemärjad kevadhommikud jõe serval, suvekuumad punakad loojangud mere kaldal, hilissügisesed juba külmakrõbedad päikesetõusud rabas. Loodus on nagu inimene – vahel jõuline ja karm, vahel rahulik ja õrn. Nii nagu looduse erinevaid varjundeid, püüan pildile tuua inimese tõelise olemuse – tugevuse ja õrnuse – viibigu ta siis looduses, linnaruumis või stuudios, paneb ta siis parasjagu proovile oma jõu ja vastupidavuse või sammub rahulikult oma valitud teel.

Portreede ja pulmade pildistamisel pean kõige olulisemaks siiraid ja ausaid emotsioone. Ma usun, et igaüks meist on eriline, isikupärane ja ilus ning igaühel meist on rääkida oma ainulaadne lugu. Ootan Sind pildistama, et rääkida koos Sinu lugu!

Telefon: +372 56 666 265

E-post: kristi.vaat@gmail.com


Ootan Sind pildistama!


Kui oled plaanimas pulmi või soovid luua ja jäädvustada siiraid hetki koos kallimaga, perega või üksi, võta minuga ühendust: portree-, pere- ja paaripildid Tallinnas ja lähiümbruses, pulmapildid kogu Eestis.
Telefon: +372 56 666 265
E-post: kristi.vaat@gmail.com
Või kasuta allolevat vormi!