Ootan Sind pildistama! Fotosessioonid ühele inimesele, paarile või perele stuudios, looduses, linnas või kodus.

Minisessioon looduses või linnas kestab 30 minutit. See on hea valik, kui oled üksi, koos kaaslasega või perega juba nagunii kuhugi minemas, olete ilusti sätitud ja tahate seda ka pildile saada! Sobib ka talvel, kui soovite kauneid-kargeid talvepilte, aga õues on krõbe pakane ja tervet tundi õues pildistada ei tahaks. Valmib 12 töödeldud digitaalset veebifaili, mille saad veebigaleriist alla laadida. Veebigaleriid saad oma lähedastega ka jagada. Pildistamise tasu on 120 eurot.


Stuudios pildistamine kestab ühe tunni. Pildistan interjööriga stuudiotes. Valmib 25 töödeldud digitaalset veebifaili, mille saad veebigaleriist alla laadida. Veebigaleriid saad oma lähedastega ka jagada. Stuudios pildistamine sobib peredele ja paaridele. Samuti sobib stuudios pildistamine portree-, buduaari- ja lapseootuse jäädvustamiseks. Pere- ja paaripiltide puhul mõelge hoolikalt läbi oma riietus, et moodustaksite ühtse, mõnusa terviku. Kui soovite, jõuab stuudios pildistamise ajal ka riideid vahetada. Pildistamise tasu on 175 eurot.

Kui Sa soovid tulla stuudiosse pildistama laiendatud perega või kahe perega ja soovid lisaks ühispiltidele ka igast perest eraldi pilte, siis kestab stuudios pildistamine 2 tundi ja pildistamise tasu on 250 eurot.


Looduses pildistamine kestab 1-1,5 tundi.  Jalutame kaunis looduses, kas mere ääres, pargis või linnas. Valmib 35 töödeldud digitaalset veebifaili, mille saad veebigaleriist alla laadida. Looduses pildistamine sobib ka laiendatud perepiltide jaoks (näiteks koos vanaema-vanaisaga ), saate oma lähedastest suure ühisfoto ja palju rõõmsaid ühiseid hetki! Veebigaleriid saad oma lähedastega ka jagada. Fotosessioonile looduses on oodatud ka lemmikloomad! Pere- ja paaripiltide puhul mõelge hoolikalt läbi oma riietus, et moodustaksite ühtse, mõnusa terviku. Kui soovite, jõuab looduses pildistamise ajal ka riideid vahetada. Pildistamise tasu on 175 eurot.

Kui Sa soovid tulla loodusesse pildistama laiendatud perega või kahe perega ja soovid lisaks ühispiltidele ka igast perest eraldi pilte, siis kestab pildistamine kuni 2,5 tundi ja pildistamise tasu on 250 eurot.


Beebiga kodus pildistamine kestab kuni kolm tundi. Valmivad pildid nii beebist kui ka beebist koos ema-isaga. Kui peres on rohkem lapsi, siis ka pildid koos õdede-vendadega. Kui soovid, pildistame ka teie pere argisemaid tegevusi beebiga. Valmib vahva pildiseeria teie päevast, pildid saab veebigaleriist alla laadida. Veebigaleriid saad oma lähedastega ka jagada. Pildistamise tasu on 250 eurot.


Päev fotograafiga on mõnus võimalus jäädvustada oma pere argised või ka pisut pidulikumad sündmused, näiteks pannkoogi pühapäev või esimene koolipäev. Olen teie perega kuni kolm tundi, valmib vahva pildiseeria teie päevast. Sobib ka beebiga koduste hetkede jäädvustamiseks. Pildistamise tasu on 250 eurot.

 

Pildistamise hind sisaldab broneeringu tasu 35 eurot.