fbpx
fotograaf
Mul on väga hea meel, et külastad minu lehte! Mina olen fotograaf Kristi Väät – kahe lapse ema, abikaasa, naine. Ma armastan siiraid ja ausaid emotsioone pildile püüda! Ma usun, et igaüks meist on eriline, isikupärane ja ilus ning igaühel meist on rääkida oma ainulaadne lugu. Ootan Sind pildistama, et rääkida koos Sinu lugu!

Fotograafia on minu kirg olnud juba üle  kümme aasta, pildistasin esialgu lilli ja liblikaid ja oma pisikest tütart. Tütar sirgus ja minu huvi pildistamise vastu kasvas – leidsin end üha sagedamini fotokott seljas ja statiiv käes looduses kõndimas, nautides looduse värve, lõhnu ning valguse ja varjude mängu. Hariduselt olen aga hoopis matemaatika õpetaja, samuti kommunikatsioonispetsialist.

Ma olen alati armastanud looduses viibida ja loodusest leian inspiratsiooni oma töödele – kastemärjad kevadhommikud jõe serval, suvekuumad punakad loojangud mere kaldal, hilissügisesed juba külmakrõbedad päikesetõusud rabas. Loodus on nagu inimene – vahel jõuline ja karm, vahel rahulik ja õrn. Nii nagu looduse erinevaid varjundeid, püüan pildile tuua inimese tõelise olemuse – tugevuse ja õrnuse – viibigu ta siis looduses, linnaruumis või stuudios, paneb ta siis parasjagu proovile oma jõu ja vastupidavuse või sammub rahulikult oma valitud teel.