fbpx

Mul on väga hea meel, et külastad minu lehte! Mina olen Kristi Väät – fotograaf ja sisulooja.

Fotograafia on minu kirg olnud juba üle  kümme aasta, pildistasin esialgu lilli ja liblikaid ja oma pisikest tütart. Tütar sirgus ja minu huvi pildistamise vastu kasvas – leidsin end üha sagedamini fotokott seljas ja statiiv käes looduses kõndimas, nautides looduse värve, lõhnu ning valguse ja varjude mängu. Ma armastan siiraid ja ausaid emotsioone pildile püüda! Ma usun, et igaüks meist on eriline, isikupärane ja ilus ning igaühel meist on rääkida oma ainulaadne lugu.

Pulmafotograafina on mind alati paelunud ka sündmuste korralduslik pool: kas kõik kulgeb sujuvalt, kuidas tullakse toime ootamatute olukordadega, kas sündmusel osalejad kannavad sama energiat ja kuidas detailid seovad sündmuse üheks tervikuks. Tean, et sündmuse meeldejäävaks kujunemisel on kõige tähtsam selle õigeaegne ja detailne planeerimine. Aitan pruutpaaridel luua unistuste päeva!

Lisaks visuaalsele sisuloomele, olen ka väga suur SÕNA austaja. Mul on magistrikraad kommunikatsiooni erialal (matemaatikas muuseas ka) ja ma naudin tekstide kirjutamist.

Inspiratsiooni oma töödele leian tihti loodusest – kastemärjad kevadhommikud jõe serval, suvekuumad punakad loojangud mere kaldal, hilissügisesed juba külmakrõbedad päikesetõusud rabas. Loodus on nagu inimene – vahel jõuline ja karm, vahel rahulik ja õrn. Nii nagu looduse erinevaid varjundeid, püüan pildile tuua ja sõnasse panna inimese tõelise olemuse – tugevuse ja õrnuse – paneb ta siis parasjagu proovile oma jõu ja vastupidavuse või sammub rahulikult oma valitud teel.

Kui tunned, et saan Sinule kuidagi kasulik olla, siis võta minuga ühendust!

Telefon: +372 56 666 265
E-post: kristi.vaat@gmail.com
Või kasuta allolevat vormi!