Laste ja perefotograaf Tallinnas ja Harjumaal

Olen laste ja perefotograaf Tallinnas ja Harjumaal –  kui soovid oma perest kauneid fotosid ja  Sulle meeldib ajatu pildikeel, siis  tutvu minu galeriidega ning kirjuta mulle, millisest fotosessioonist unistad Sina.

Me kõik teeme pilte oma perest telefoniga ja mõnusa emotsiooni jäädvustamiseks on see lihtne ja hea võimalus. Aga kuigi spontaanselt tehtud telefoniklõpsud on vahvad, teevad need enamasti ühel hetkel ruumi uutele piltidele ja ei jää Sulle mälestuseks. Seetõttu on hea mõte kas kord aastas või mõne tähtsama päeva puhul jäädvustada püsivamad mäletused professionaalse laste ja perefotograafi juures. Fotosessioonist jääb veel aastaid hiljem Sind ja Su lähedasi puudutav fotomeenutus.

 

Pere pildistamisel keskendun eelkõige lastele. Ma armastan siirust ja ausust, mille lapsed pildile toovad. Mulle meeldib suhtlus lapsega, et püüda pildile laps nii nagu ta tegelikult on ja ma tahan, et laps tunneks ka end pildistamise ajal mugavalt ja vabana. Mõni laps tunneb end kaamera ees kohe hästi, mõni vajab pisut julgustamist. Ma usun, et lihtsus ja ajatu pildikeel, toovad kõige paremini esile lapse siiruse ja isiksuse.