Maailm on palju kaunim kui me julgeme armastada

Pulmafotograaf teie kauneimal päeval!

Pulmad on üks kauneimaid ja ainulaadsemaid päevi teie elus! Olen pulmafotograaf Kristi Väät ja ma armastan jäädvustada kõige ausamaid ja siiramaid hetki teie kahe pulmapäeval. Minu unistus on, et kunagi võtate oma pulmaalbumi kätte koos lastelastega ning jagate nendega oma armastuse lugu!

Mulle meeldib olla kohal alates ettevalmistustest, et koguda üheks looks terve päeva emotsioonid. Nii ärevus päeva esimesel poolel, õrnus ja ausus abielu sõlmimisel ja rõõm pulmapeol. Kui vaatad aastaid hiljem pulmapilte, taaselustuvad Su tunded hetkedest, mil ema aitas selga pulmakleidi, kui Su armsam Sind sel päeval esimest korda nägi ja kui koos “jah” ütlesite.

Ehedad emotsioonid, teie armastuse lugu

Ma armastan pildistada pulmapäeval – see on hea tunne, kui saan pildile püüda ärevuse, armastuse, õrnuse, rõõmu ja lusti. Minu eesmärk on luua ajatuid fotosid, mida oma kallite ja lähedaste inimestega jagada ja mida veel aastate pärast vaadata ja heldimusega käes hoida.

Pulmade pildistamisel pean kõige olulisemaks siiraid ja ausaid emotsioone ja päris hetkede jäädvustamist. Loon fotosid, mis seovad teie päeva üheks tervikuks, teie kahe looks. Kui teeme ilupilte, siis aitan teist kahest parima esile tuua, aga muul osal päevast eelistan olla sõbralikult tagaplaanil. Ja ma usun, et just nii päeva jälgides ja jäädvustades, saavad pildid siirad ja teie kaks piltidel kaunid!

Olen pulmafotograaf, keda on alati paelunud ka sündmuste korralduslik pool: kas kõik kulgeb sujuvalt, kuidas tullakse toime ootamatute olukordadega, kas sündmusel osalejad kannavad sama energiat ja kuidas detailid seovad sündmuse üheks tervikuks. Tean, et sündmuse meeldejäävaks kujunemisel on kõige tähtsam selle õigeaegne ja detailne planeerimine. Aitan pruutpaaridel luua unistuste päeva!

Soovin pruutpaariga alati enne pulmapäeva kohtuda, et arutada läbi teie päeva detailid ja soovid. Kohtumine annab meile ka võimaluse tuttavaks saada, nii et pulmapäeval ei ole kohmetust ja saate end kaamera ees tunda vabalt ja kaunina.

 

Vaata pruutpaaride lugusid ja pulmafotosid minu blogist

Leia inspiratsiooni oma pulmapäevaks!
 

Minu kliendid on öelnud

 • Suur-suur-suur aitäh! Saime alles eile hilisõhtul Markoga pilte koos vaadata. Pildid meeldivad väga! Nii paljud emotsioonid tulevad tõesti hästi piltidelt välja ja need tõid kogu päeva mälestused erksalt meelde. Oled väga hästi tabanud meie päeva olemust ja need pildid pakuvad aastatepikkusi rõõme ja meenutusi.
  Marion ja Marko
  Marion ja Marko
 • Suur suur tänu.Nii ilusad hetked ja nii palju erilisi pilte ja hetki ning inimesi. Mulle meeldis piltide juures väga lihtsus ja puhtus ja olustik, mis tuli esile ning tunne, mis piltidelt kajastus siirana meie nägudes ja olemises.Ja meeldis ka see et oli küpsus. 🙂
  Inga ja Mati
  Inga ja Mati
 • Oo, nii kaunid pildid ja nii palju! 🙂 Me oleme täiesti lummatud ja külalised ka! Sa oled suutnud tabada selliseid hetki ja emotsioone, mida me ise kogu sagina sees pulmapäeval ei märganudki, suur aitäh selle eest!
  Karin ja Ragnar
  Karin ja Ragnar
 • Suur-suur tänu imeliste piltide ja väga professionaalse pulmafotograafi teenuse eest! Oleme siiralt õnnelikud, et pöördusime just Sinu poole, sest fotod on tõeliselt ilusad ning jäädvustavad rohkelt siiraid emotsioone, südamlikke hetki ning kogu pulmapäeva atmosfääri. 
  Maria ja Taavi
  Maria ja Taavi
 • Suured tänud Sulle kaunite piltide ning suurepärase õhtu eest, Kristi!
  Maris
  Maris
 • Olid lihtsalt super! Suutsid meid väga mugavalt tundma panna (eriti Kennu, tema tavaliselt üldse pilte ei tee), olid toeks ja olemas, kui vaja oli aga muidu tegid oma tööd nii, et keegi ei pannud tähelegi, et fotograaf neist pilte teeb. Said suurepäraselt hakkama meie hullumeelse seltskonnaga ja loodan, et sul oli meiega ka tore. Poleks suutnud fotograafi osas paremat valikut tehagi! Südamest sulle suured aitähhid ja kallistused!
  Anna-Liis ja Ken
  Anna-Liis ja Ken
 • Esimene emotsioon meil Katrega on ülivõimas! Oleme piltidega järjekordselt väga rahul. Üks lemmikutest on pilt, kus Aapo meie vahel esimesi samme teeb.
  Katre ja Peter
  Katre ja Peter

Vaata fotosid ja mõtle, milline on Sinu unistuste pulmapäev!

Vaata fotosid pildigaleriides
 

Olen teie jaoks õige pulmafotograaf kui soovite:

Et saaksite oma pulmapäeva nautida ja teie pulmapäev kulgeks rahulikult ja stressivabalt. Teie pulmapäeva detailid ja soovid on eelnevalt läbi arutatud ja saate ka päeva jooksul fotograafilt tuge ja nõu küsida

End tunda kaamera ees vabalt ja kaunina, et pildile saaksid teie siirad emotsioonid ja kaunimad-ehedamad hetked ja et teie pildistamiskogemus oleks meeldiv ja meeldejääv

Et teie külalised tunneksid end mugavalt ja naudiksid pidu ning ei pea muretsema, et fotograaf on pealetükkiv

Et teie pulmapäevast valmivad kaunid fotod, millel on siirad emotsioonid, mis räägivad teie kahe loo.  Fotod, mida saate veel aastategi pärast heldimuse ja rõõmuga vaadata

 

Vaata lisaks, kuidas leida endale õige pulmafotograaf

Vaata blogipostitust pulmafotograafi valikust!