fbpx
Maailm on palju kaunim kui me julgeme armastada

Pulmafotograaf teie kauneimal päeval!

 • Suur-suur-suur aitäh! Saime alles eile hilisõhtul Markoga pilte koos vaadata. Pildid meeldivad väga! Nii paljud emotsioonid tulevad tõesti hästi piltidelt välja ja need tõid kogu päeva mälestused erksalt meelde. Oled väga hästi tabanud meie päeva olemust ja need pildid pakuvad aastatepikkusi rõõme ja meenutusi.
  Marion ja Marko
  Marion ja Marko
 • Suur suur tänu.Nii ilusad hetked ja nii palju erilisi pilte ja hetki ning inimesi. Mulle meeldis piltide juures väga lihtsus ja puhtus ja olustik, mis tuli esile ning tunne, mis piltidelt kajastus siirana meie nägudes ja olemises.Ja meeldis ka see et oli küpsus. 🙂
  Inga ja Mati
  Inga ja Mati
 • Oo, nii kaunid pildid ja nii palju! 🙂 Me oleme täiesti lummatud ja külalised ka! Sa oled suutnud tabada selliseid hetki ja emotsioone, mida me ise kogu sagina sees pulmapäeval ei märganudki, suur aitäh selle eest!
  Karin ja Ragnar
  Karin ja Ragnar
 • Suurepärane kokkuvõte meie päevast. Meile mõlemale väga meeldivad!!! Eriti hästi oled sa portreesid tabanud, need on super!
  Sandra ja Ženja
  Sandra ja Ženja
 • Suur-suur tänu Sulle veelkord, et Sul oli võimalik meie pulmapäeva jäädvustada! Me olime näinud, et teed väga head tööd, aga seda ei osanud ette kujutada, et pildid tulevad nii ilusad!
  Maria ja Taavi
  Maria ja Taavi

Pulmad on üks kauneimaid ja ainulaadsemaid päevi teie elus! Olen pulmafotograaf Kristi Väät ja ma armastan jäädvustada kõige ausamaid ja siiramaid hetki teie kahe pulmapäeval.

Ma armastan pildistada pulmapäeval – see on hea tunne, kui saan pildile püüda ärevuse, armastuse, õrnuse, rõõmu ja lusti. Minu eesmärk on luua ajatuid fotosid, mida teie oma kallite ja lähedaste inimestega saate jagada ja mida veel aastate pärast vaadata ja heldimusega käes hoida.  Minu unistus on, et kunagi võtate oma pulmaalbumi kätte koos oma lastelastega ja jagate nendega oma armastuse lugu!

Mulle meeldib olla kohal alates ettevalmistustest, et koguda üheks looks terve päeva emotsioonid – nii ärevus päeva esimesel poolel, õrnus ja ausus abielu sõlmimisel ja rõõm pulmapeol. Kui vaatad aastaid hiljem pulmapilte, taaselustuvad Su tunded hetkedest, mil ema aitas selga pulmakleidi, kui Su armsam Sind sel päeval esimest korda nägi ja kui koos “jah” ütlesite.

Pulmade pildistamisel pean kõige olulisemaks siiraid ja ausaid emotsioone ja päris hetkede jäädvustamist. Loon fotosid, mis seovad teie päeva üheks tervikuks, teie kahe looks. Kui teeme ilupilte, siis aitan teist kahest parima esile tuua, aga muul osal päevast eelistan olla sõbralikult tagaplaanil. Ja ma usun, et just nii päeva jälgides ja jäädvustades, saavad pildid siirad ja teie kaks piltidel kaunid!