fbpx

Sisuloome - tekstid ja fotod kodulehele

Sisuloome Sinu ettevõttele: oluliste märksõnadega, SEO tundlikud tekstid Sinu ettevõtte kodulehel teevad teid klientidele nähtavaks. Loon ladusa, originaalse sõnumi ja vaatan üle ning värskendan juba olemasolevad tekstid.

Kodulehe visuaalne sisu mitte ainult ei toeta teksti, vaid tihti hoopis juhib tekstini. Õigesti valitud pilt loob emotsiooni, tõmbab kodulehe külastaja ja blogilugeja tähelepanu, laseb ettevõttel rääkida oma loo, näidata oma stiili ja väärtusi. Pildistan fotod ning loon visuaalid, mis toetavad teie tegevust ja aitavad jõuda õige kliendini.

Sotsiaalmeedia haldamine ja sisu loomine

Toetan Sinu ettevõtte tegevust sotsiaalmeedias ja loon järjepidevalt sisukaid sõnumeid, mis toetuvad teie väärtustele ja hästitoimivale sisule kodulehel.

Sotsiaalmeedias on pilt see, mis haarab tähelepanu, igal postitusel peab juures olema pilt – stiliseeritud toote- või teenusefoto, elustiilifoto. Aitan asjakohaste, teie väärtustele ja visioonile toetuvate fotode ja visuaalide loomisega.

SEO toimetamine

Kui Sinu ettevõte ei ole klientidele otsingumootoris leitav, siis ei ole ka Sinu ülejäänud tööl nii suurt väärtust. Kodulehe tekstide optimeerimisega õigete märksõnade abil parandan teie nähtavust ja aitan kodulehte otsingumootorites kõrgematele kohtadele tõsta, et jõuda teie klientideni.

Blogimine ja sisuloome

Hästi planeeritud, õigeid märksõnu ja ladusat teksti sisaldavad blogipostitused toovad kodulehele püsilugejaid ja külastajaid, kellest saavad Sinu ettevõtte kliendid. Järjepidev blogimine annab kodulehe külastajale vajalikku informatsiooni ja ettevõttele võimaluse näidata oma väärtusi, kujundada mainet ja rääkida oma lugu.

Ametifoto ja personaalne bränding

Pildistan  fotod Sinust ja Sinu tiiimist – see annab ettevõttele inimliku näo ja võimaluse rääkida oma lugu.